ĽUDSKÝМ PAPILOMAVÍRUSОМ (HPV) TRPÍ KAŽDÝ DRUHÝ ОBYVATEĽ SVETA.

ZAPAMÄTAJTE SI: VONKAJŠIE PAPILÓMY – RAKOVINA NIČÍ VNÚTORNÉ ORGÁNY!

Ako sa zbaviť papilómov navždy? A aby ste sa ochránili pred takým strašným ochorením, ako je rakovina, povie to profesor Jozef Magura

Dermatovenerológ,
imunológ, onkológ
Doktor lekárskych vied
Vedúci súkromnej kliniky:
“Medicínske centrum kože a iného”
Papilomavírus je nebezpečný pre svoju onkogenicitu, t.j. predispozíciu k tvorbe rakoviny

Papilomavírus - je to nádor, ktorého patogénom je vírus! Navonok - prejavuje sa to na pokožke, sliznici a dokonca aj v močovom mechúre. Lokalizácia - akékoľvek záhyby tela, od triesloviny po vrásky okolo očí! Sú nebezpečné nielen ohavnosťou navonok, ale aj vnútorným hnitím orgánov, problémami s gastrointestinálnym traktom a vývojom rakovinových nádorov v priebehu niekoľkých nasledujúcich rokov.

Podľa štatistík viac ako 1 miliarda ľudí na Zemi je (pre porovnanie, 2,8 milióna ľudí žije v Litve a približne 2 milióny ľudí je infikovaných) infikovaných ľudským papilomavírusom (HPV). Nemusíte mať ani podozrenie, že ste obeťou vírusu. V tomto okamihu môžu byť pálenie záhy alebo bolesti hlavy príznakom HPV.

Rot
Vývoj papilómov

Nositeľom vírusu je každá druhá osoba staršia ako 18 rokov. Obava lekárov v Izraeli je opodstatnená skutočnosťou, že tento vírus spôsobuje zhubné nádory. Vyskytujú sa vo forme papilómov, bradavíc na koži trupu a končatín.

Najhoršie je, že tento vírus je NAJNEBEZPEČNEJŠÍ PRE ŽENY, pretože vedie k rakovine krčka maternice. A to znamená neplodnosť, choroby močového ústrojenstva, odstránenie maternice. Vírus sa počas pôrodu prenáša z matky na dieťa!

2015-2016 boli venované štúdiu tohto vírusu. Našou úlohou bolo vyvinúť súbor lekárskych opatrení určených na zvládnutie problému rýchleho prechodu HPV na chronickú formu. Taktiež so skutočnosťou, že takmer všetky existujúce preparáty a chirurgické operácie nechránia človeka a vedú k relapsu už v budúcom roku.

Zistili sme, že je to preto, že ľudské telo je najviac ovplyvňované zvnútra. O priamom spojení s rakovinou sme sa dozvedeli vďaka môjmu kolegovi z Akadémie dermatológov USA, kandidátovi lekárskych vied, dermatovenerológovi - Christopherovi Tzermyasovi.

Rot

Keď sme dosiahli slepú uličku, vyzval skupinu subjektov (2 600 ľudí), aby vykonala všetky testy z možného zoznamu s cieľom nájsť všeobecný vzorec. A zistili sme - je to rakovina a HPV. Počiatky rakovinových nádorov boli nájdené u každého pacienta trpiaceho na papilómy dlhšie ako 2 roky!

Ako sa možno nakaziť HPV?

 1. Pri pohlavnm styku
 2. Od matky k bábätku (pri oslabenej imunite)
 3. Ak sa nedodržiavajú hygienické predpisy (pri odstraňovaní chĺpkov, pedikúre, manikúre, nekvalitnej kozmetike)
 4. Domáci spôsob. Nosiče ľudského papilomavírusu sú veľmi životaschopné. Dlho žijú v teplom a vlhkom prostredí na verejných miestach: toalety, vane, telocvične, kúpaliská.

Najskôr sú postihnuté vnútorné orgány. Začnete byť náchylnejší na roto-vírusové choroby, častejšie sa vyskytuje chrípka, cítite sa všeobecne malátne (bolesti hlavy, hnačka alebo zápcha), stúpa hladina cukru v krvi.

Potom sa nádory už novotvary, na ktorejkoľvek časti tela:

 • krk
 • tvár \ pod prsiami
 • v podpazuší
 • pohlavných orgánoch a ďalších oblastiach

Majte na pamäti

Nie je potrebné si myslieť, že ak sa infekcia papilomavírus vyskytla pohlavným stykom, potom sa na tvári neobjavia novotvary! Vírus sa môže „rozptýliť“ do celého tela a objaviť sa kdekoľvek!

Rot
Môžu to byť viditeľné znamienka, bradavice, pigmentové škvrny.

Rot

Odkiaľ sa berie rakovina? Z HPV

alebo

POZOR - ZNAMIENKA!

Nedávno ukončená štúdia (máj 2018) ukázala, že HPV vytvára v žalúdku priaznivé prostredie pre vývoj hniloby baktérií. Z tohto dôvodu je u ľudí infikovaných vírusom možné pozorovať vyrážku papilomónov na tele, čo je signál, ktorý varuje o začiatku vývoja zhubných nádorov.

Rot

Je takmer nemožné pred ním uniknúť. Dôvodom je extrémne zlá situácia v životnom prostredí, nečinnosť väčšiny lekárov, a ignorovanie ľudí médií, ktorí mlčia o tomto probléme.

AKÚ METÓDU ZBAVENIA SA OD PAPILOMAVÍRUSU SME PATENTOVALI

93,7% úmrtí ľudí je na choroby spôsobené malignitami, ktoré vyvolávajú HPV.

Ďalším bežným prípadom je infekcia ľudského mozgu vírusom. To vedie k neuróze, únave, nadmernej vzrušivosti a náhlym zmenám nálady. A v neskoršom štádiu sa vyvinú závažnejšie onkologické choroby, ktoré nakoniec vedú k smrti.

Sú to tie, ktoré sa stali hlavnou príčinou mnohých srdcových chorôb, a ak hovoríme o náhlej smrti v dôsledku zástavy srdca, potom papilomavírus predstavuje takmer 97,8% takýchto prípadov. Na fotografiách môžete vidieť výstup papilómov von, ako aj zmenu viskozity krvi a lymfy spôsobenej vírusom.

Rot

Prvé symptómy, podľa ktorých môžete usúdiť, že máte HPV, a to sú:

 1. Hlavný znak – papilómy na tele
 2. Nepríjemný zápach z úst
 3. alergia (výražky, slzenie očí, nádcha)
 4. výražky a začervenanie kože
 5. časté prechladnutia, angíny, zapchatý nos
 6. chronická únava (rýchlo sa unavíte, nech robíte čokoľvek)
 7. časté bolesti hlavy
 8. zápcha alebo hnačka
 9. bolesti kĺbov a svalov
 10. nervozita, narušenie spánku a apetítu
 11. čierne kruhy, vačky pod očami

Ak máte aspoň jeden zo symptómov - s pravdepodobnosťou 99,7% môžeme povedať, že ide o HPV. A s ním je nutné naliehavo bojovať!

Som predsedom izraelského zväzu dermatológie a venereológie. Môj kolega, Christopher Tzermyas, ktorý je tiež vedeckým riaditeľom siete lekárskych antivírusových a dermatologických a venerálnych centier LASERLINE-2019, vytvoril 25 lekárskych stredísk so 400 zdravotníckymi pracovníkmi a výskumníkmi, z toho 70 lekárov najvyššej ligy: profesori a lekári. To všetko s cieľom vyvinúť medzinárodnú „vakcínu“ proti papilomavírusu, ktorý spôsobuje rakovinu a smrť.

Papillor je naša krémová vakcína. Všetky komponenty sú schválené európskymi smernicami 12.29. V roku 2016 Izraelský inštitút pre výskum infekčnej a vírusovej medicíny vykonal klinické skúšanie s papilómami, ktoré sme schválili. 87% pacientov používajúcich Papillor zaznamenalo pokles papilómov po 14 dňoch a výsledky testov šokovali vedcov - hladiny HPV klesli na minimum. A riziko rakovinových nádorov sa priblížilo k 0. Ide o fotografie vonkajších zmien u našich pacientov:

Rot

Rot

Dnes je Papillor fungujúcim prostriedkom na „očistenie“ tela od HPV. V porovnaní s inými liekmi rovnakej triedy Papillor prakticky eliminuje recidívu. Vzhľadom na problémy s diagnostikou to umožňuje efektívne obnoviť celý organizmus. Je takmer nemožné pochopiť, aký druh variácie HPV je špecificky infikovaný (viac ako 1 000 vírusových kombinácií, z ktorých každá potrebuje samostatnú analýzu). A Papillor ničí chorobu úplne od korienka a úplne obnovuje telo.
Rot

Chceli by sme spolu s kolegami z iných krajín priniesť Papillor na svetový trh, doteraz sa nám však podarilo získať prístup iba na európsky a ruský trh. Bránia nám v tom, aby sme tento inovatívny liek na HPV spravili široko dostupným a vymýšľajú stovky prekážok (byrokracia nie je výnimkou). Je to pochopiteľné - ak sa tento liek objaví v lekárňach a nemocniciach, farmaceutická mafia utrpí obrovské straty. V skutočnosti je dnes farmácia len obchodom! Aj v progresívnych krajinách. Zdraví ľudia sú obrovské straty pri laserovej chirurgii, kozmetológii a lekárskych gigantoch, ktorí vyrábajú potravinové doplnky.

Zväz dermatológov, imunológov a venereológov vytvoril špeciálne distribučné centrum a my sme poskytli potrebné množstvo prostriedku. Preto teraz môže ktorýkoľvek občan Európy získať Papillor v zľavovom programe so zľavou 50% a skonzultovať výrobok po vyplnení elektronického formulára.

Je teda potrebné:

 1. Vyplniť objednávkový formulár na Papillor, odkaz je priložený nižšie.
 2. Počkať na telefonár konzultanta, ktorý Vám zodpovie všetky vaše otázky. Jemu je potrebné zadať doručovaciu adresu.
 3. Doba doručenia je 1-2 dni, doručenie je kuriérom.

Týmto spôsobom distribujeme Papillor už 3,5 mesiaca. Túto príležitosť už využilo asi 8,5 tisíc ľudí. Žiadame každého, kto si objednal Papillor, aby ohodnotil, nakoľko im výrobok pomohol na stupnici od 1 do 10. V súčasnosti výrobok takmer všetci, ktorí si ho objednali, hodnotili priemerne na 9,98 z 10. Program bude v platnosti, len kým sa neminie pridelené množstvo. Toto je rozhodnutie farmaceutických gigantov. A tak chcem okamžite varovať, že zostáva len veľmi málo zľavnených kusov. Objednávky sa nabaľujú ako snehová guľa. Ako hluchým telefónom sa šíria medzi ľuďmi informácie, výrobok ľudia odporúčajú známym a objednávajú aj pre príbuzných. Vôbec sme nečakali, že informácie o Papillor sa budú šíriť tak rýchlo, hoci počet úmrtí na rakovinu je na Slovensku ohromujúci!

Skôr než sa výrobok minie, odporúčame každému, kto sa stretol s touto chorobou alebo kto je vystavené riziku, využiť zľavový program, vyplnením nižšie uvedeného formulára, aby ho mohol konzultant kontaktovať.

Strážte si svoje zdravie. Možno zatiaľ nemáte ani len podozrenie, no s pravdepodobnosťou 60 - 70% máte vo svojom tele papilovírus, ktorý vyvoláva vznik rakovinových nádorov. Môže byť kdekoľvek - v krvi, črevách, pľúcach, srdci, mozgu. Papilómi vás doslova zahlcujú zvnútra a súčasne otrávia celý organizmus malígnymi útvarmi. Nevystavujte sa smrteľnému nebezpečenstvu! Chráňte sa pred rakovinou!

Dňa zostalo PAPILLOR so zľavou 50%:
 ks.

Kontrola regiónu: Na Váš región sa vzťahuje zľavový program.


Hodnotenia:


František Švajda
Objednal som si Papillor, ešte pred tým, ako zverejnili štúdiu, dozvedel som sa o ňom od svojich priateľov, počul som dobré recenzie, dostalo sa to ku mne cez ľudí)))). Na krku a v podpazuší som mal veľa papilómov, dlho som im nevenoval pozornosť, ale za posledných 6 mesiacov sa môj zdravotný stav výrazne zhoršil, pred 3 mesiacmi som sa dozvedel, že sa mi v tele vytvárajú malígne nádory. Dokonca som musel odísť z práce. Už na piaty deň, keď začal používať Papillor, pocítil som zlepšenie, výrastky sa strácali, zjavne boli práve oni príčinou zhoršenia zdravia. Teraz beriem výrobok každé 3 mesiace na prevenciu, hoci podozrenie na rakovinu už nie je, no pre každý prípad.
Nikolas Sagan
Nemohol som nereagovať na tento článok. Kiež by som ho čítal o šesť mesiacov skôr ... moja matka zomrela na tieto papilomómi. Prečo idú v televízii všetky možné druhy relácií a samá politika, no nič o objavoch v medicíne. Možno keby dali do telky reklamu, ľudia by to sami zasponzorovali. Aspoň čiastočne.
Kristína Daňová
O riziku rakoviny som nepočula nič ... No už je to rok čo som ochorela. Cítila som sa hrozne! Ešte pred 2 mesiacmi. Myslela som, že sú to len nervy. Nie - podozrenie na rakovinu kože! Objednala som Papillor, ako poslednú šancu. A všetko je preč! Nie len z tváre ale aj z analýzov krvi. Mesiac liečby. A cena je super výhodná. Nie som žiadna bohatá žena! Starám sa dokonca aj o postihnutého manžela.
Štefánia Nová
Keď som si objednala Papillor, ani som si ani netušila, že dosiahnem taký výsledok. Bolesti hlavy pominuli, dýchavičnosť zmizla, všetky papilómy sa stratili, predstavte si, zmizla aj migréna! A teraz, v svojich 53 rokoch, sa cítim lepšie ako mnohí tridsiatnici. Ďakujem vám za to, že otvárate ľuďom očí a pomáhate im s ich problémami.
Alexander Kraus
Hotová nočná mora! Rakovina! Mal som podozrenie, že sestra mojej matky a moja priateľka (obidve už po chemoterapii) ochoreli z týchto výrastkov. Ja sám nemám nič také, iba znamienka, ale objednal som si to. Pretože u nich to tiež začalo tak neškodne, a potom začali slabnúť priamo pred našimi očami. Poradím im to, možno im to ešte pomôže a predĺži život.
Sofia Farská
Tiež som si ho objednala, stihla som ešte akciu. Sľúbili, že to doručia do jedného týždňa, teším sa na to! Priateľke už pomohol, dúfam, že aj mne.
Elena Kleinová
Zachránila som svoje dieťa. Bolo choré od 4 rokov. Nič nepomohlo, od lasera ostávali jazvy! Po mesiaci sa to vždy vrátilo. Stratili sme nie len peniaze ale aj nervy .. sú to bolestivé spomienky. Začali vypadávať vlasy! Vyskúšali sme tento výrobok. Už som bola na pokraji síl , chcela som vziať pôžičku a letieť do Izraela, ale potom som sa dozvedela o tomto výrobku. Objednala som ho a už po 10 dňoch sa dostavili prvé výsledky!
Jozef Magura
Milá pani Kleinová a všetci ostatní, ušetrite si radšej peniaze pre seba a pre svoju rodinu. Videl som stovky ľudí, ktorí predali všetko, dokonca aj byty, aby zaplatili za zbytočné procedúry, za drahé lety, pri hľadaní odborného lekára. Je skvelé, že ste túto príležitosť využili včas. Nestrácajte peniaze, objednajte si papilor a zbavte sa papilómov a iných výrastkov, objednajte ho na oficiálnej stránke. Naozaj dúfam, že náš príklad bude inšpirovať aj iných lekárov! A čoskoro bude liek skutočne cenovo dostupný.
Tobiáš Herman
Ďakujem, pán Magura. Keby nebolo vás, nikdy by som sa o Papilore nedozvedel. A pravdepodobne by som za pár rokov zomrel na rakovinu štítnej žľazy, vyzeral som presne ako tie strašidelné fotografie na internete. Horor. Slon, nie muž. Klaniam sa izraelskej medicíne!
Katarína Beňová
Veľké ďakujem za tento výrobok!
Filip Zakuťanský
Moja manželka bola hospitalizovaná pre papilomómi. Lekári ich chceli odstrániť chirurgicky, no dva krát zlyhali. Hovoria, že sú špecifické a že sa nedajú vybrať len tak! Aký nezmysel. Pomohol iba Papillor. Veľké ďakujem výrobcovi! Nezaujíma ma, či ide o Američanov, Izraelčanov, alebo oboch. Hlavná vec je, že existuje liek na rakovinu a tieto veci!
Hana Vrbovská
oooo..pošlem tento článok mojej mame a otcov.

Využiť zľavu 50% na Papilor